Kā tas darbojas?

1. Izvēlieties dāvanu!

Jūs variet izvēlēties nosūtīt dāvanu pēc savas izvēles jeb izvēlēties kādu no mūsu dāvanu piedāvājumiem.

2. Norādiet dāvanas saņēmēja adresi

Norādiet dāvanas saņēmēja e-pasta adresi draugupasts.lv.

3. Ievadiet savu adresi un veiciet apmaksu!

Jums jāievada sava adrese, kura būs nepieciešama, ja sūtījumu nebūs iespējams nogādāt saņēmējam un tā būs jāatgriež Jums atpkaļ. Atcerieties, ka Jūsu atpakaļadrese netiks izpausta dāvanas saņēmējam! Pēc adreses ievadīšanas Jums jāapmaksā sūtījuma piegādes maksa un dāvana, ja to esiet izvēlējies no mūsu dāvanām.

4. Draugupasts.lv informē dāvanas saņēmēju

Dāvanas saņēmējs no draugupasts.lv saņems ziņu, ka Jūs vēlaties nosūtīt dāvanu.

5. Dāvanas saņēmējs piekrīt vai noraida dāvanas saņemšanu

Dāvanas saņēmējam ir jāpiekrīt, ka tas vēlas saņemt no Jums dāvanu. Jūs tiksiet informēts par to, vai dāvanas saņēmējs ir apstiprinājis vai noraidījis Jūsu dāvanas saņemšanu. Ja dāvanas saņēmējs nepiekritīs saņemt dāvanu 7 darba dienu laikā, tad Jūs samaksātā nauda tiks atgriezta Jums atpakaļ.

Ja tiek sūtīta sava dāvana!

Ja Jūs sūtiet savu dāvanu, tad, pēc saņēmēja piekrišanas saņemt dāvanu saņemšanas, mēs Jums vienas darba dienas laikā nosūtīsim sūtījuma dokumentus. Ar savu sūtījumu un saņemtajiem dokumentiem Jums jādodas uz jebkuru Latvijas Pasta nodaļu un jānodod savs sūtījums. Un jau nākamajā darba dienā Jūsu sūtījums tiks nogādāts adresātam.

Ja dāvana ir no mūsu piedāvājuma!

Savukārt, ja dāvana ir no mūsu dāvanu piedāvājuma, tad pēc saņēmēja piekrišanas saņemt dāvanu saņemšanas visu nokārtosim mēs un dāvana tiks nodota saņēmējam.

 

Dāvana portāla lietotājam

Ja dāvanu vēlaties nosūtīt kādam sociālā portāla lietotājam, tad Jums pat nav jāzina lietotāja e-pasta adrese. Uzejiet uz attiecīgā lietotāja profila un nosūtiet dāvanu!